logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 24 Niedziela Zwykła – 11 września 2016 r.

 

1. Dziś na Mszy świętej o godz. 9.00 nasze parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony, a po Mszy słodki poczęstunek. Dziękuję naszym sołtysom za pomoc w przygotowaniu dożynek, wszystkim pszczelarzom, którzy poczęstowali nas tegorocznym miodem, osobom, które udekorowały kościół. Niech dobry Bóg przyjmie nasze podziękowanie za zbiory i błogosławi wszystkim rolnikom przez cały następny rok.

 

2. Od dziś do przyszłej niedzieli trwać będzie Tydzień Wychowania pod hasłem "Miłosierni jak Ojciec". Módlmy się za nasze dzieci i młodzież, a my dorośli od Boga Ojca uczmy się jak wychowywać z miłością.

 

3. W tym tygodniu w środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego, ustanowione na pamiątkę odnalezienia w IV wieku krzyża Pana Jezusa.

 

4. Po Mszy o 9.00 zapraszam dziś na pierwsze spotkanie przygotowujących się do sakramentu małżeństwa. A za tydzień na Mszy o 9.00 nauka dla dzieci z klas III, przygotowujących się do I Komunii.

 

5. W niedzielę za tydzień Pan Starosta zaprasza wszystkie dzieci na imprezę integracyjną "Wszystkie dzieci nasze są". Początek o godzinie 14.00 na terenie Liceum M.C. Skłodowskiej w Rawie.

 

6. Również za tydzień przed kościołami w całej Polsce zbiórka do puszek na ofiary niedawnego trzęsienia ziemi we Włoszech.

 

7. Zapowiedzi przedślubne:

Tomasz Stępowski, kawaler z par. tutejszej i Patrycja Rogulska, panna z par. Krzemienica

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template