logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 20 Niedziela Zwykła – 14 sierpnia 2016 r.

 

1. W minionym tygodniu gościliśmy na terenie naszej parafii pielgrzymów udających się na Jasną Górę. Dziękuję wszystkim, którzy przyjęli pielgrzymów na nocleg lub przygotowali jakiś poczęstunek. Pielgrzymi odpoczywający przy naszym kościele byli bardzo zadowoleni i serdecznie dziękują za okazaną im życzliwość i przygotowane smakołyki. I ja w ich imieniu dziękuje wszystkim, którzy przynieśli ciasto, napoje lub inne produkty.

 

2. Jutro uroczystość Wniebowzięcia N. M. P. i nasz parafialny odpust. Zapraszam na msze święte o 9.00 i 12.00 z poświęceniem ziół i kwiatów. Jak zawsze po Mszy o 12.00 procesja wokół kościoła, na którą zapraszam asystę, panów do baldachimu, dziewczynki do sypania kwiatków, ministrantów i wszystkich wiernych. Już dziś dziękuję państwu Szymczak z Zawad za kwiaty, którymi ubrany jest nasz kościół. 

 

3. 15 sierpnia to także święto Wojska Polskiego obchodzone w kolejną rocznicę bitwy warszawskiej zwanej również cudem nad Wisłą. Życzymy z tej okazji wszystkim żołnierzom, aby swoją służbę mogli zawsze pełnić w pokoju. 

 

4. W gablocie przed kościołem znajdziemy zaproszenie na piknik na zakończenie lata. Odbedzie się on w sobotę 27 sierpnia w CAK-u w Boguszycach. Więcej szczegółów u sołtysów, u nich także zapisy na tę imprezę.

 

5. Zapowiedzi przedślubne:

 

Marcin Żotkiewicz, kawaler z parafii Krzemienica i Dorota Kobuszewska, panna z parafii tutejszej

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template