logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  19 sierpnia 2018 r. - XX Niedziela Zwykła

1. Raz jeszcze dziękuję wszystkim za przeżycie naszego parafialnego odpustu. Za wspólna modlitwę. Procesję. Jak również za kwiaty do kościoła. Już od wielu lat kwiaty na naszą sierpniowa uroczystość ofiarowują Państwo Szymczak z Zawad. Bóg zapłać.

2. W najbliższy piątek obchodzić będziemy święto św. Bartłomieja Apostoła. A w niedziele za tydzień 26 sierpnia Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

4. Starosta Rawski zaprasza na dożynki powiatowe, które w tym roku odbędą się w Cielądzu w niedzielę 26 sierpnia. Rozpoczęcie dożynek Mszą św. godzinie 12.00 na placu w centrum Cielądza. Dożynki zakończą się koncertem znanych zespołów: Elektryczne Gitary i Boys. 

5. Na plakacie w gablocie przed kościołem znajdziemy zaproszenie na dożynki na Jasnej Górze oraz szczegółowy program tych uroczystości.

6. Do piątku włącznie na pielgrzymce w Chorwacji i Medjugorie przebywają pielgrzymi wraz z księdzem proboszczem.  W związku z tym jeszcze przez tydzień kancelaria parafialna nie będzie czynna. Na msze będzie przyjeżdżał ks. proboszcz z Żelechlinka.

 

|  2018  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template