logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 6 Niedziela Wielkanocna, 22 maja 2022

1. Rozpoczęliśmy miesiąc maj, zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie majowym w kościele i tradycyjnie przy kapliczkach. W kościele nabożeństwo każdego dnia o stałej godzinie 16.30. Podczas nabożeństwa czytanka na bazie wezwań litanii loretańskiej. W maju dochodzi też dodatkowa msza święta w niedzielę o 17.00 po majowym.

2. W ubiegłą niedzielę 15 maja odbyło się spotkanie dla dzieci i rodziców pierwszokomunijnych. Pierwsza Komunia św. W tym roku w niedzielę 12 czerwca o godzinie 11.00. Wyjazd wspólny do Częstochowy ustalony na 20 czerwca o 8.00, zbiórka przy kościele. Każde dziecko niech ma dorosłego opiekuna (rodzic lub ktoś z rodziny). 

3. Dziś w niedzielę 22 maja po mszy o 9.00 spotkanie z rodzicami dzieci rocznicowych komunijnych. Msza na rocznicę I Komunii świętej  19 czerwca o godzinie 9.00 (msza w intencji dzieci i rodziców).

4. Dziękuję asyście i wszystkim za uczestnictwo w uroczystościach odpustowych ku czci św. Stanisława. Dziękujemy Panom Markowi Kubackiemu i Ryszardowi Nowakowi za uporządkowanie zieleni wokół kościoła na odpust. 

5. Łowicz zaprasza na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy na zesłanie Ducha Świętego. Rozpoczęcie 30 maja o 6.00 msza święta w kościele sióstr bernardynek w Łowiczu. To ponoć najstarsza pielgrzymka do Częstochowy w Polsce.

6. 28 maja odbędzie się IX pielgrzymka kobiet do Puszczy Mariańskiej. Szczegóły na stronie diecezjalnej w zakładce Gościa niedzielnego. 

 

|  2022  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template