logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  Niedziela  - 13 maja 2018 r. - Wniebowstąpienie Pańskie

1. Bóg zapłać za ofiary na rzutnik złożone do puszek przed tygodniem. Zebraliśmy 2345 zł. Następna puszka na ten cel w pierwszą niedzielę czerwca.

2. Jutro wyrusza z Łowicza po raz 363 Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Jest to jedna z trzech najstarszych pielgrzymek w Polsce, a ponieważ każdego roku wchodzi na Jasną Górę jako pierwsza w sezonie pielgrzymkowym, nazywana jest przez Paulinów “Jaskółką”. Pielgrzymka pierwszy nocleg ma w Jeżowie i jeśli komuś trudno byłoby zapisać się w Łowiczu, można dołączyć do niej również na trasie. Atutem pielgrzymki jest jej krótki czas, do Częstochowy dochodzi bowiem już w sobotę rano, a więc wystarczą 5 dni urlopu i można wziąć w niej udział. Szczegóły na plakacie.

3.  Dziękuję za współpracę przy oczyszczaniu rowów przy cmentarzu panu Ryszardowi Studzińskiemu z rawskiego starostwa.

4. Dzieci komunijne w tygodniu przychodzą do kościoła na próby, a więcej szczegółów odnośnie uroczystości Pierwszej Komunii podam za tydzień. 

5. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończąca okres spowiedzi i Komunii Wielkanocnej. Jeśli ktoś jeszcze nie wypełnił tego obowiązku to ma na to ostatni tydzień.

6. Otrzymaliśmy zaproszenie na ogólnopolskie spotkanie rodzin do Niepokalanowa 25 – 27 maja 2018r. Szczegóły na plakacie oraz na folderkach rozdawanych przez ministrantów.

Zapowiedzi przedślubne: Marcin Ornafa, kawaler z parafii tutejszej i Izabela Antkowicz, panna z parafii Żelechlinek

|  2018  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template