logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 21 Niedziela Zwykła – 23 sierpnia

1. Serdeczne Bóg zapłać Pani Monice za przebranie i ułożenie kwiatów na dzisiejszą niedzielę (23 sierpnia). 

2. W tym tygodniu został ułożony brakujący odcinek chodnika na starym cmentarzu około 30 metrów, od wejścia przy studni po lewej stronie. Alejka została ułożona z płyt cementowych odzyskanych z dawnego chodnika wokół naszego kościoła. 

3. Są kalendarze diecezjalne na nowy rok 2021 ze zdjęciami i cytatami z ks.Kard Wyszyńskiego, cena 5 zł rozprowadzamy w zakrystii lub kancelarii.

4. Dziękujemy ponownie za Waszą hojność okazaną podczas kiermaszu na rzecz operacji Kuby, udało się zebrać dość pokaźną kwotę. W niedzielę 30 sierpnia po mszach świętych o godzinie 9.00 i 12.00 rozprowadzane będą maseczki przez firmę Pani Jola. Ofiary przeznaczone na operację Kuby, serdeczne Bóg zapłać w imieniu rodziców, przyjaciół no i parafii oczywiście.

5. W tym tygodniu przypada uroczystość NMP Częstochowskiej, nie wprowadzaliśmy porządku niedzielnego bo to nie jest dzień wolny od pracy, ale zapraszamy na msze święte o 17.00 i 17.30. Do cudownego obrazu MB Częstochowskiej pielgrzymują wierzący z Polski, ale również wiele osób z zagranicy. Jasna Góra jest dziś najważniejszym sanktuarium w Polsce tak jak kiedyś był  nim Święty Krzyż, jednoczy nas w wierze, ale również jest symbolem jedności, tożsamości i przetrwania naszego narodu w trudnych czasach.

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template