logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  II Niedziela Adwentu – 8 grudnia 2019r. 

1.  W dzisiejszą niedzielę w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP w całej Polsce obchodzimy dzień modlitw za Kościół na Wschodzie. Przed kościołami zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

2. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca i spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii. Nasze spotkania odbywają sie na Mszy o 9.00, ale jeśli jakieś dziecko przyjdzie wyjątkowo na 7.00 zamiast na 9.00, to również otrzyma obrazek potwierdzający uczestnictwo we Mszy świętej.

3.  Pan organista odwiedzi w tym tygodniu z poświęconym opłatkiem:

środa – Księża Wola

czwartek – Dziurdzioły

4. Dziś po mszy o 9.00 zostanie w naszym kościele wystawione przedstawienie “U nos w Boguszycach” przygotowane przez naszych najmłodszych parafian pod kierunkiem rodziców ze związku dużych rodzin trzy plus.  Natomiast w dużym kościele w Rawie dziś o 19.00 koncert zespołu Mocni w Duchu.

5. Od dzisiejszej niedzieli są do kupienia w zakrystii świece wigilijne. Jak zawsze małe po 5 zł i większe po 15 zł. Jest też kilka “toreb miłosierdzia”, do których możemy zakupić jakieś produkty żywnościowe lub chemię gospodarczą i przekazać dla biednych poprzez Caritas. Torby przynosimy do parafii do końca tego tygodnia.

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template