logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 5 Niedziela Wielkanocna - 2 maja 2021

1. Rozpoczęliśmy miesiąc maj, zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie majowym w kościele i tradycyjnie przy kapliczkach. W kościele nabożeństwo każdego dnia o stałej godzinie 16.30. Podczas nabożeństwa czytanka dla dzieci o tematyce fatimskiej. W maju dochodzi też dodatkowa msza święta w niedzielę o 17.00 po majowym.

2.  Jutro 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski, porządek mszy niedzielny.

3. W tym tygodniu we środę (5 maja), czwartek i piątek rozpoczynamy nabożeństwo czterdziestogodzinne. Jest forma przygotowania do naszego odpustu. Porządek mszy niedzielny, pomiędzy mszami wystawienie Najświętszego sakramentu.

4. W tym tygodniu przypada również I piątek miesiąca zapraszamy dzieci i młodzież w piątek na 16.00 na spowiedź. Komunia dla chorych w czwartek i piątek po mszach porannych o 9.00.

5. W sobotę 8 maja mamy odpust parafialny ku czci Św Stanisława. Porządek mszy niedzielny. Po mszy o 12.00 (za Parafian) procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę, bielanki, ministrantów, Panie niosące obrazy i Panów od baldachimu. Mszy świętej o godzinie 12.00 będzie przewodniczył ks. Zbigniew Pilichowski, proboszcz Kurzeszyna.

6. Serdeczne Bóg zapłać Paniom za zmianę dekoracji z wielkanocnej na majową.

 

 

|  2021  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template