logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –   XIII Niedziela Zwykła  – 30 czerwca 2019r.

1. Witam wszystkich odpoczywających w naszej parafii na wakacjach i urlopach. Życząc dobrego, bezpiecznego i zdrowego pobytu zapraszam do odwiedzania naszego kościoła. Codzienne msze święte są o 17.00. W niedziele o 7.00, 9.00 i 12.00. Od jutra w lesie w okolicach Zawad rozpoczynają się obozy Skautów. Proszę o życzliwe przyjęcie w naszej parafii młodzieży harcerskiej wraz z opiekunami. Na pewno będą się odwdzięczać codzienną modlitwą – mają bowiem w swoim programie codzienny udział w eucharystii. 

2. Wyjazd ministrantów i scholi na wycieczkę między innymi do jaskini Raj w Górach Świętokrzyskich w  najbliższy czwartek o 6.15. W programie wycieczki jeden wspólny posiłek, a więc proszę zabrać z domu jakieś przekąski i napoje. Wrócimy około 19 – 20.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piatek i sobota miesiąca. W piątek rano wizyta z Komunią w domach, a po południu spowiedź od 16.15. w pierwszą niedzielę miesiąca jak zawsze zapraszam na procesję po Mszy o 9.00. Przypominam, że od 1 lipca można zamawiać intencje mszalne na 2020 rok.

4. Siostry Misjonarki Krwi Chrystusa z Rawy zapraszają dziś do swojego Miasteczka na uroczystości odpustowe. Msza święta pod przewodnictwem biskupa ordynariusza o 10.00. po mszy wiele atrakcji na terenie Miasteczka. Szczegóły oferty wakacyjnej dla dzieci i młodzieży na wakacje u sióstr Misjonarek, na plakacie w gablocie przed kościołem.

5. W sobotę 6 lipca odbędzie się w naszym kościele oraz na scenie przy CAK-u koncert w ramach wędrownego festiwalu Filharmonii Łódzkiej. To duże wydarzenie muzyczne które zwykle przyciąga miłośników muzyki z całego województwa i nie tylko. Plakat ze szczegółami koncertu wisi na drzwiach kościoła. W kościele koncert rozpocznie się o godzinie 16.00. na scenie CAKu o 18.00.

|  2019  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template