logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 33 niedziela zwykła, 15 listopada 2020

1. Przyjmujemy jeszcze na wypominki, w zakrystii po mszach niedzielnych i przy okazji mszy w tygodniu oraz w kancelarii. Sporo osób jeszcze nie zamówiło porównując do zeszłorocznych.  

2. Zostało jeszcze sporo lampionów Caritasu na Wszystkich świętych, można nabyć w cenie 3 zł w zakrystii. 

3. Ze względu na to, iż w okresie zimowym mamy tylko dwie msze w niedziele, jak również ze względu na pandemię i obostrzenia co do ilości osób mogących uczestniczyć w liturgii, dlatego od listopada wprowadzamy dodatkową mszę niedzielną w soboty o godz 18.00.  

4. Dziękujemy za kwiaty przyniesione do kościoła jak również postawione przed przydrożnymi kapliczkami wszystkim darczyńcom.  

5. W przyszłą niedzielę 22 listopada po mszy o 12.00 poświęcimy opłatki na stoły wigilijne, to piękna tradycja przeżywania wspólnie i z całą rodziną wieczerzy wigilijnej. Pan Organista będzie roznosił opłatki pierwszy raz, prosimy o miłe przyjęcie. Program roznoszenia opłatków podamy na niedzielę 22 listopada.

6. Zachęcamy również do dezynfekowania rąk przy wejściu do kościoła, są na parapetach żele do dezynfekcji, widzę że mało ubyło, czyli mało używane. Ja też za sugestią jednej Pani dezynfekuję ręce przed udzielaniem komunii św.

 

|  2021  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template