logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXI Niedziela Zwykła – 27.08.2017 r.

1. Bogu niech będą dzięki za szczęśliwy przebieg naszej parafialnej pielgrzymki do Rzymu. Podróżowało nas w autokarze 78 osób. Udało się dotrzeć między innymi do grobu Jana Pawła II i tam polecić intencje całej naszej parafii. Dziękuję uczestnikom pielgrzymki za przekazanie ofiary 950 zł na chorągiew z Janem Pawłem II. 

2. W tym tygodniu kończy się sierpień. Zachęcam dzieci i młodzież do spowiedzi na rozpoczęcie nowego roku pracy w szkole. Pierwszy września jest jak co roku kolejną rocznicą wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwach o ofiarach tamtego czasu. 

3. Spowiedź z racji pierwszego piątku miesiąca, który wypada w tym tygodniu, od godziny 16.00.

4. Za tydzień z racji pierwszej niedzieli miesiąca po mszy o 9.00 procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszam serdecznie cała asystę. A po mszy o 9.00 spotkanie na plebanii dla państwa sołtysów i przedstawicieli parafialnych wspólnot w związku ze zbliżającą się wizytacją księdza biskupa w naszej parafii, która będzie miała miejsce już za dwa tygodnie 10 września.

5. Starosta Rawski zaprasza na dożynki powiatowe, które w tym roku odbędą się dziś w Białej Rawskiej. Początek o godzinie 12.00 na placu miejskim. Dożynki rozpoczną się od Mszy św, a zakończą koncertem zespołu Wilki.

 

 

 

 

|  2017  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template