logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –   XII Niedziela Zwykła  – 23 czerwca 2019r.

1. Dziś obchodzimy Dzień Ojca. Dziękujemy wszystkim tatusiom za ich codzienny trud, za utrzymanie domu i rodziny, za wychowanie dzieci, za przekazywanie wartości. Niech Pan Bóg obdarza Was zawsze siłą i wytrwałością byście byli oparciem dla swoich żon i dzieci.

2. Trwa Biały Tydzień i oktawa Bożego Ciała. Jutro jedziemy z dziećmi do Częstochowy, pokłonić się Matce Bożej Jasnogórskiej i podziękować za piękny dar Jezusa, Jej Syna w Komunii Świętej. Wyjazd o 7.30.  Jest kilka wolnych miejsc gdyby ktoś chciał do naszego wyjazdu dołączyć. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, jak co roku poświęcimy wianki, a modlitwy rozpoczniemy odśpiewaniem nieszporów pół godziny przed mszą, czyli o 16.30.

3. 4 lipca, odbędzie się wycieczka dla scholi i ministrantów i bielanek. Dzieci oczywiście nic za nią nie płacą bo zbierały na nią pieniążki w ciągu roku, ale proszę by się zapisywały, abym wiedział na ile osób wszystko zorganizować.

4. Siostry Misjonarki Krwi Chrystusa z Rawy zapraszają do swojego Miasteczka na uroczystości odpustowe w przyszłą niedzielę. Msza święta pod przewodnictwem biskupa ordynariusza o 10.00. Szczegóły oferty wakacyjnej dla dzieci i młodzieży na wakacje u sióstr Misjonarek, na plakacie w gablocie przed kościołem.

5. W sobotę 6 lipca odbędzie się w naszym kościele oraz na scenie przy CAK-u koncert w ramach wędrownego festiwalu Filharmonii Łódzkiej. To duże wydarzenie muzyczne które zwykle przyciąga miłośników muzyki z całego województwa i nie tylko. Plakat ze szczegółami koncertu wisi na drzwiach kościoła.

|  2019  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template