logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXVIII Niedziela Zwykła – 15.10.2017r. 

1. Dziękuję za ofiary złożone tydzień temu z okazji Dnia Papieskiego. Zebraliśmy 970 zł. A dziś we wszystkich kościołach liczenie wiernych.

2. Po mszy św. o 9.00 pierwsze spotkanie dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa.

3. W niedzielę za tydzień na mszy o 9.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

4. W zakrystii można nabywać znicze Caritas na groby naszych zmarłych w cenie 3 zł oraz kalendarze w cenie 5 zł.

5. Bardzo się cieszę, że dzieci podobnie jak przed rokiem licznie przychodzą na różaniec do kościoła. Codziennie rozdajemy dzieciom ponad 50 naklejek. Chciałbym abyśmy na koniec miesiąca nagrodzili dzieci za ich gorliwość. Zwracam się z prośbą zwłaszcza do tych, którzy nie mogą przychodzić w tygodniu na różaniec z powodu pracy, stanu zdrowia lub podeszłego wieku, aby ufundowali jakieś drobne niespodzianki dla dzieci (książeczkę, płytę, słodycze, przybory szkolne). Tą codzienną modlitwą w kościele dzieci jak i dorośli obejmują przecież całą nasza parafię.

6. W poniedziałek w pracowni konserwatorskiej w Toruniu odbyło się częściowe odebranie prac przy naszym ołtarzu przez Konserwatora Wojewódzkiego z Łodzi. Na chwilę obecną Konserwator jest zadowolony z przebiegu prac oraz jakości ich wykonania. Przewidywane zakończenie prac w pracowni nastąpi z końcem listopada, a w grudniu ołtarz powinien być przywieziony do Boguszyc i zmontowany w kościele.

|  2017  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template