logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 4 Niedziela Zwykła, 31 stycznia 2021

1. Serdeczne Bóg zapłać Paniom od dekoracji, ministrantom, Panu kościelnemu za rozebranie żłóbka i ozdób z dekoracji bożonarodzeniowej w naszym kościele.

2. We wtorek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane MB Gromnicznej. Zapraszamy do udziału we mszach św o 12.00 i 17.00, podczas których tradycyjnie poświęcimy przyniesione gromnice i świece. Prosimy też o zabezpieczenie świec osłonkami ze względu na drewniana podłogę w naszym kościele. 

3. W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca, W piątek od godz. 9.00 komunia św dla chorych i starszych, o 16.00 adoracja i spowiedź dla dzieci i młodzieży i o 17.00 msza pierwszopiatkowa. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo I soboty o godzinie 16.00.

4. Są do odebrania pieniądze wpłacone na wycieczkę do Lwowa, która nie mogła się odbyć przez pandemię. Jeszcze kilka osób nie odebrało pieniędzy, są to Panie: Sabina Buc i Bożena Dyśko. Kto zna te osoby (bo mogą być spoza parafii) to proszę z życzliwości je powiadomić. 

5. Jak było już wcześniej ogłaszane, decyzję o kolędzie odłożyliśmy w czasie do połowy stycznia. Sytuacja pandemii i obostrzenia rządowe na razie nie ulegają zmianie, dlatego aby nie trwać ciągle w niepewności przenosimy kolędę na kwiecień po Wielkanocy. 

 

|  2021  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template