logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 4 Niedziela Wielkiego Postu 27 marca 2022

1. W czasie wielkiego Postu zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie drogi krzyżowej, w piątki o godzinie 16.30. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. W poście odprawiamy również nabożeństwo Gorzkich żalów. Nabożeństwo w każdą niedzielę w Wielkim Poście po mszy o godz. 12.00. 

2. W ubiegłą niedzielę 20 marca (3 niedziela miesiąca) po mszy o 9.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymały modlitewniki, kto nie mógł odebrać są w zakrystii.

3. W tym tygodniu przypada też I piątek i I sobota miesiąca. W piątek rano komunia dla chorych od 9.00, o 16.00 spowiedź pierwszopiątkowa, w sobotę o 17.00 nabożeństwo pierwszej soboty.

4. Jak jest u nas tradycją można już zbierać ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego. Kwiaty już zostały zamówione zgodnie z sugestiami Pań od dekoracji.

5. Pamiętamy, że ten weekend z soboty 26 marca na niedzielę 27 marca następuje zmiana czasu z zimowego na letni. 

6. Rekolekcje wielkopostne w tym roku odbędą się w dniach 3-5 marca, poprowadzą je siostry z Chrustów. W niedzielę na mszach świętych będzie spowiadał ksiądz od pasjonistów z Rawy. Rekolekcje zakończą się we wtorek, będzie to też dzień spowiedzi dla wszystkich. Dzieci i młodzież mają swoją mszę świętą o 12.00, również w niedzielę przychodzą na 12.00. Program rekolekcji ujęty jest w rozpisie intencji na cały tydzień.

 

 

|  2022  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template