logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 31 niedziela zwykła, 1 listopada 2020

1. W tym tygodniu przyjmujemy jeszcze na wypominki, w zakrystii po mszach niedzielnych i przy okazji mszy w tygodniu oraz w kancelarii. Sporo osób jeszcze nie zamówiło porównując do zeszłorocznych. Dzisiaj przed mszą o godz 12.00 będą czytane wypominki chociaż w uroczystości się nie czyta, ale ponieważ nie ma procesji na cmentarz, to będą czytane wypominki oczywiście jeszcze zeszłoroczne.

2. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca, zapraszamy dzieci i młodzież na spowiedź o godz 16.20 i mszę pierwszopiątkową o 17.00 z litanią do Pana Jezusa. Komunia dla chorych nie w piątek ale w sobotę od godz 9.00. 

3. Ze względu na epidemię, od listopada wprowadzamy dodatkową mszę niedzielną w soboty, pierwsza będzie  w sobotę 7 listopada o godz 18.15. Przed mszą zapraszamy na nabożeństwo pierwszej soboty na godz 17.30.    

4. Dziękujemy za liczne uczestnictwo w nabożeństwach październikowych wszystkim uczestniczącym za wspólną modlitwę. Wczoraj w sobotę losowaliśmy prezenty i nagrody. Dziękujemy Pani Asi, Panu kościelnemu i Panu organiście, sponsorom, rodzicom. Myślę, że wszyscy ładnie się spisali.

5. Również serdeczne podziękowania Paniom Joli i Ani za zmianę dekoracji z październikowej na listopadową.

6. Są do nabycia w cenie 3 zł lampiony Caritasu na Wszystkich świętych, w zakrystii lub kancelarii, jest to wsparcie dla działalności dobroczynnej Caritasu. Przy okazji trzeba pochwalić Parafian za dbałość o groby, aż miło przejść się po cmentarzu. Nie ma ani jednego chwaścika, no prawie. 

|  2021  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template