logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 3 Niedziela Zwykła, 24 stycznia 2021

1. Dzisiaj przypada niedziela środków społecznego przekazu. Dziś podczas mszy świętych, dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii i młodzież do bierzmowania zapraszamy na naukę (w ramach comiesięcznych spotkań formacyjnych) o wyjątkowej postaci Carlo Acutisa, włoskiego nastolatka ogłoszonego błogosławionym w 2020 roku patronem internautów. Niestety ks. Jerzy Wilk kamilianin, który miał nam mówić o swoich doświadczeniach z pracy misyjnej na Madagaskarze znajduje się w kwarantannie i nie mógł do nas przyjechać. 

2. Jutro poniedziałek 25 stycznia przypada święto Nawrócenia świętego Pawła, zapraszamy na mszę wieczorną o 17.00.

3. Są do odebrania pieniądze wpłacone na wycieczkę do Lwowa, która nie mogła się odbyć przez pandemię. Jeszcze kilka osób nie odebrało pieniędzy. Na liście pozostawionej przez ks . Zbyszka są to Panie: Sabina Buc i Bożena Dyśko. Kto zna te osoby (bo mogą być spoza parafii) to proszę z życzliwości je powiadomić. 

4. Odpowiadając na zapytania naszych ministrantów, na razie nie możemy jeszcze chodzić na salę w poniedziałek na piłkę nożną.

5. Jak było już wcześniej ogłaszane, decyzję o kolędzie odłożyliśmy w czasie do połowy stycznia. Sytuacja pandemii i obostrzenia rządowe na razie nie ulegają zmianie, dlatego aby nie trwać ciągle w niepewności przenosimy kolędę na kwiecień po Wielkanocy. 

|  2021  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template