logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  15 lipca 2018 r. - XV Niedziela Zwykła

1. Witam w naszej parafii wszystkich wypoczywających na wakacjach i urlopach. Życząc Wam dobrego pobytu zachęcam do odwiedzania naszego kościoła także na mszach świętych w tygodniu. Czas wakacji może być dla nas okazją do pogłębiania i uporządkowania swoich relacji z panem Bogiem.

2. Rozpoczynają się tradycyjnie w lipcu zapisy na ŁPPM (pieszą pielgrzymkę z Łowicza na Jasną Górę). Przypomnę, że nasza parafia należy do grupy brązowej, wraz z całym dekanatem Rawa Mazowiecka, Lubochnia, Biała Rawska i Nowe Miasto. Zachęcam szczególnie młodzież by rozważyła taką formę rekolekcji w drodze.

3. W niedzielę za tydzień po każdej mszy świętej z racji zbliżającego się święta świętego Krzysztofa poświęcenie pojazdów. Jak co roku ofiarami, które złożymy przy tej okazji możemy wesprzeć naszych polskich misjonarzy, którym organizacja Miwa Polska finansuje środki transportu. Poświęcenie jak zawsze przed główna bramą kościoła.

4. Osoby wyjeżdzające w sierpniu do Medjugorie i Chorwacji zapraszam na spotkanie informacyjne przed wyjazdem, które odbędzie się w niedzielę 29 lipca po mszy o godz. 9.00 w naszym kościele.

 

|  2018  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template